У якому стані поранені внаслідок атаки РФ по Одесі

У якому стані поранені внаслідок атаки РФ по Одесі

Унаслідок ранкової ракетної атаки РФ по цивільній інфраструктурі Одеси є четверо поранених. Трьох з них доправили до міської клінічної лікарні №1 Одеської міської ради.

Про стан травмованих Суспільному розповів директор медичного закладу Євген Григорьєв.

За його словами, вранці до лікарні доправили трьох пацієнтів, які отримали поранення внаслідок військової агресії РФ. Один травмований шпиталізований із закритою черепно-мозковою травмою та акубаротравмоютравма вуха внаслідок надмірного звуку й тиску, є однією з найбільш розповсюджених проблем воєнного часу. Багато українців, які перебували недалеко від місць вибухів або живуть у прифронтових зонах, можуть страждати від погіршення слуху.. Двом іншим надали медичну допомогу та направили на амбулаторне лікування поза межами лікарні.

"Черепно-мозкова травма середнього ступеня важкості. Але перебіг черепно-мозкової травми прогнозувати неможливо. Вона може на деякий час бути середнього ступеня складності, а потім — погіршити стан хворого. Акубаротравма теж середнього ступеня важкості. Це досить така неприємна ситуація, коли хворі потребують, на жаль, теж довготривалого лікування, а відновлення слухових нервів не завжди відбувається", — зазначив Євген Григорьєв.

Акубаротравма виникає внаслідок мінно-вибухової травми та великого тиску на барабанні перетинки та порушує функцію вестибулярного апарату, слухового нерва. За словами директора медзакладу, відновлення після такої травми триває в середньому декілька місяців.

Двоє інших травмованих чоловіків отримуватимуть амбулаторне лікування. Вони отримали поранення кінцівок, грудної клітини:

"Одному хворому ми запропонували шпиталізувати, але він відмовився, пішов на роботу", — розповів Євген Григорьєв.

Пізніше за допомогою лікарів звернувся ще один чоловік. У нього було поранення руки.

Що відомо про атаку РФ по Одесі 24 червня

  • Вранці 24 червня в Одесі пролунали два вибухи. Армія РФ атакувала цивільну інфраструктуру міста.
  • Унаслідок атаки на місці здійнялась масштабна пожежа. Її гасили близько 100 рятувальників на площі 3000 квадратних метрів.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок