Одеська облрада просить Кабмін визнати охоронні агентства критичною інфраструктурою і забронювати працівників

Одеська облрада просить Кабмін визнати охоронні агентства критичною інфраструктурою і забронювати працівників

Сесія Одеської обласної ради, 21 червня 2024 рік
Сесія Одеської обласної ради, 21 червня 2024 рік. Скриншот з трансляції

Одеська обласна рада направила до уряду пропозицію щодо бронювання 50% працівників охоронних агенцій.

Відповідне рішення прийняли на сесії облради 21 червня.

З доповіддю про бронювання охоронців виступив депутат Сергій Червяков. Він розповів, що до комісії з питань правової політики надійшов лист від Одеського регіонального представництва громадської спілки "Федерація професіоналів безпеки України", в якому йшлось про включення до обʼєктів критичної інфраструктури субʼєктів охоронної діяльності з подальшою можливістю бронювати до 100% військовозобовʼязаних працівників. Він зазначив, що 20 червня комісія розглянула це прохання та вирішила підготувати проєкт рішення про звернення депутатів облради до уряду.

Після Червякова виступив депутат Олександр Ахмеров. Він зазначив, що це питання вони обговорювали на фракціях та радились з колегами:

"Ми готові підтримати це звернення, якщо там буде йти мова про 50% від загальної кількості. Ми розуміємо, що сьогодні йде війна, і 100% мають право на бронювання галузі оборонної промисловості та ті, які визначені законодавством України".

Правку Ахмерова підтримали 44 депутати.

Депутат Михайло Шмушкович запропонував додати до проєкту рішення водіїв швидкої допомоги,  ІТ-спеціалістів, представників сільського господарства та працівників вищих навчальних закладів, які не є професорсько-викладацького складу. Його не підтримали, за правку проголосували 17 депутатів.

За рішення про звернення депутатів Одеської облради до премʼєр-міністра України Дениса Шмигаля та Кабміну проголосували з другого разу. За були 45 депутатів.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок