Зеленський звільнив очільника Одеської ОДА Максима Куцого

Зеленський звільнив очільника Одеської ОДА Максима Куцого

Зеленський звільнив очільника Одеської ОДА Максима Куцого
. nv.ua

Президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Максима Куцого з посади голови Одеської обласної державної адміністрації. Відповідний документ оприлюднили на сайті президента.

В указі зазначено, що Зеленський звільнив керівника Одеської обласної державної адміністрації "згідно з поданою ним заявою". У коментарі Суспільному Куций заявив, що надалі буде продовжувати роботу в команді президента.

"Мене ще не звістили, але я бачив, що на офіційному сайті президента є відповідне розпорядження. У мене є плани, буду продовжувати працювати в команді президента", – розповів вже ексочільник Одеської ОДА.

Кореспонденти Суспільного також намагалися отримати коментар від речниці президента Юлії Мендель, аби дізнатися про причини звільнення. Однак вона слухавку не взяла.

Нагадаємо, 4 листопада Кабінет міністрів погодив звільнення Куцого. Тоді керівник ОДА заявив, що не очікував такого рішення.

"Рішення не очікував, коментувати зараз немає чого. Адже це рішення не підкріплене указом президента України. Для мене, чесно кажучи, викликало здивування формулювання подачі звільнення. Тому що "незадовільна робота" – це, м'яко кажучи, невідома інформація", – заявив Куций.

Додамо, президент України Володимир Зеленський призначив Куцого керівником ОДА 11 жовтня 2019 року.

Максим Куций народився 21 грудня 1982 року в Києві. Випускник Національної академії внутрішніх справ. Працював у банківському та інвестиційному секторах. До призначення на посаду голови Одеської ОДА був директором ТОВ "Сервіс та менеджмент".

Читайте також

На початок