"Нехай у депутатів забирають": у сервісних центрах Одещини зріс попит на договори дарування авто

"Нехай у депутатів забирають": у сервісних центрах Одещини зріс попит на договори дарування авто

У сервісних центрах МВС на Одещині зріс попит на договори дарування авто. З початку 2024 року за такою схемою перереєстрували майже тисячу автівок, торік цією послугою скористалися тільки 74 рази. У центрі вважають, що причиною став закон про мобілізацію.

За словами заступника начальника регіонального сервісного центру МВС в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях Олексія Бойка, з початку року водії здійснили 55 тисяч реєстраційних операцій. Він звернув увагу, що збільшилась кількість реєстрацій за договорами дарування.

"Прийнятий закон про мобілізацію, де було прописано, якщо в однієї людини два і більше автомобілів, то один автомобіль може бути відчужений для потреб держави та військової адміністрації. Тому у кого два і більше автомобілів на одну особу, вони, звісно, почали до нас звертатися для того, щоб переоформити цей автомобіль", — зазначив Олексій Бойко.

За його словами, договори дарування здебільшого укладають між родичами першої та другої лінії споріднення. Це батьки, діти, бабусі, дідусі.

У сервісних центрах Одещини зріс попит на договори дарування авто
Автомобілі на одній з одеських вулицб. 20 червня 2024 року. Суспільне Одеса

Ми запитали у водіїв, чи переймаються вони тим, що їхнє авто можуть відчужити на потреби держави. Вони кажуть: переживати не будуть, доки володіють одним авто.

"Я вважаю, що це нормально. Якщо у людини десять машин — чому не віддати дві? У мене друг — у нього вантажні машини. Він вже чотири віддав", — розповів власник авто Володимир.

У сервісних центрах Одещини зріс попит на договори дарування авто
Власник авто Володимир. Суспільне Одеса

Водій Олег вважає, що забирати машини треба у тих, у кого їх багатів. Наприклад, у депутатів, каже він.

"Нехай забирають у того, в кого їх багато, і в того, кому "на шару" дали. А та людина, яка все життя на машину заробляла — вона ніяк не може її віддати, при всьому бажанні. А у депутатів наших машини самі бачите які шикарні — вперед", — додав Олег.

У сервісних центрах Одещини зріс попит на договори дарування авто
Олег, власник автомобіля. Суспільне Одеса

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок