На Одещині розірвали договір на реконструкцію стадіону за 47 млн грн

На Одещині розірвали договір на реконструкцію стадіону за 47 млн грн

На Одещині планували реконструювати стадіон за 47 млн гривень, однак договір розірвали через порушення процедури закупівлі.

Про це 18 червня повідомили в Одеській обласній прокуратурі.

За їхніми даними, у 2021 році комунальний заклад Татарбунарська міська рада "Спортивний клуб Татарбунари" та підприємство уклали договір на закупівлю робіт з реконструкції стадіону "Колос". Однак документ мав певні порушення: його дія продовжувалась без визначення джерела фінансування, без бюджетних асигнуваньПевні суми коштів, виділені із централізованих і децентралізованих джерел, фінансових ресурсів для покриття видатків на певні цілі. та без мети реального настання наслідків, зазначили в установі.

Прокурори повідомили про порушення процедури закупівлі Татарбунарську міську раду, після чого догорів розірвали. За даними платформи Prozorro, у причинах розірвання договору написали, що субвенція на ремонт надійшла із запізненням (28.12.2021), а у жовтні 2022 року виконком Татарбунарської міської ради вирішив перерозподілити кошти — гроші спрямували на капремонт підприємства "Дитячий оздоровчий заклад "Зорька" для розміщення переселенців.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок