"Я здивований". Кабмін погодив звільнення голови Одеської ОДА Максима Куцого

"Я здивований". Кабмін погодив звільнення голови Одеської ОДА Максима Куцого

"Я здивований". Кабмін погодив звільнення голови Одеської ОДА Максима Куцого
. Ізбірком

Кабінет міністрів України погодив звільнення з посади голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Куцого. Відповідне рішення щодо кадрових питань ухвалили на засіданні уряду 4 листопада.

За словами міністра Кабінету міністрів Олега Немчінова, звільнення Максима Куцого входить до проєкту розпорядження президента України Володимира Зеленського.

Кореспонденти Суспільного зателефонували Максиму Куцому, аби дізнатися, чи очікував він на таке рішення уряду та чи може прокоментувати ситуацію. На це Куций відповів, що "поки не може" та кинув слухавку.

Згодом Куций все ж прокоментував Суспільному рішення Кабміну. За словами керівника ОДА, він здивований заявою про "незадовільну роботу".

"Рішення не очікував, коментувати зараз немає чого. Адже це рішення не підкріплене указом президента України. Для мене, чесно кажучи, викликало здивування формулювання подачі звільнення. Тому що "незадовільна робота" – це, м'яко кажучи, невідома інформація", – заявив Куций.

Окрім звільнення Максима Куцого Кабінет міністрів також погодив звільнення голів Івано-Франківської та Сумської обласних державних адміністрацій.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський призначив Куцого керівником ОДА 11 жовтня 2019 року.

Максим Куций народився 21 грудня 1982 року в Києві. Випускник Національної академії внутрішніх справ. Працював у банківському та інвестиційному секторах. До призначення на посаду голови Одеської ОДА був директором ТОВ "Сервіс та менеджмент".

Читайте також

На початок