Пастила зі свого саду: підприємиця з Одещини відкрила бізнес під час блекаутів

Пастила зі свого саду: підприємиця з Одещини відкрила бізнес під час блекаутів

Людмила Уманська з села Маяки Одеської області відкрила свій бізнес під час повномасштабної війни та блекаутів. Жінка має трьох дітей, які надихнули її розпочати власну справу. Чи вдалося Людмилі реалізувати задумане — дізнавались кореспонденти Суспільного.

Як виникла ідея створення підприємства

За словами Людмили Уманської, все почалось з вимкнень світла взимку, коли вона сиділа вдома без діла. У той час жінка побачила в Будинку культури оголошення про курс дівчини "Instagram з нуля" й вирішила його відвідати.

"Я повинна була придумати, чим буду займатися, щоб свої навички в Instagram розвивати. І це я йду, розповідаю чоловікові, що я повинна придумати й кажу: "Я вже придумала!" А він: "В сенсі, придумала?" І йому відповіла: "Ну, дивись, у нас є фрукти, що просто гниють, а чому мені не спробувати щось з ними зробити". У мене слайсер, що нарізає яблука, вже був. Також були дві морозилки, де я могла зберігати пюре. І так я вже прийшла з готовим бізнес-планом", — пригадала Людмила.

Пастила зі свого саду: підприємиця з Одещини відкрила бізнес під час блекаутів
Людмила Уманська. Суспільне Одеса

Наразі допомагає Людмилі у розвитку бізнесу сторінка в Instagram. Однак опанувати соцмережу їй вдалося не одразу. На курсах жінка знімала по 10-20 stories щодня та дуже переживала, коли в неї щось не виходило, й навіть хотіла покинути навчання:

"Жанна (дівчина, яка навчала Instagram, — ред. ) взяла мене в руки, прочитала мені лекцію і дала завдання — знімати сторіс в людному місці. Ми в цей день поїхали в Одесу і зайшли на Новий ринок. Я зняла сторіс і помітила, що на мене абсолютно ніхто не дивиться і це нормально. Просто тут (село Маяки, — ред.) місцевість невеличка, всі один про одного знають, і я переживала, що будуть розмови. Хочеш клієнтів — потрібно вести Instagram. Не ведеш — хто про тебе дізнається? Це реалії, ера соціальних мереж".

Процес виробництва пастили

За словами Людмили, вона любить експериментувати. Під час виготовлення пастили жінка змішує різні фрукти й зелень.

"Я так кайфую, якщо змішати смородину з малиною, а який це буде смак? Тобто це щось нове. Якщо ми беремо яблучну чи м'ятну пастилу, я шкіру завжди знімаю. Якщо це ягідна або сливова, то так і залишаємо. Яблука ми або відварюємо або запікаємо. Потім я блендером все це перебила в однорідну масу. Якщо це яблучне пюре, то просто виливаю на піддон необідну кількість і кладу її в дегідратор. Якщо мені потрібно зробити шпинатну пастилу, то беру яблучне пюре і просто потрібну кількість шпинату і теж все блендерю", — пояснила підприємиця.

Пастила зі свого саду: підприємиця з Одещини відкрила бізнес під час блекаутів
Людмила Уманська. Суспільне Одеса

Людмила виготовляє пастилу з яблук, черешні, малини, вишні, полуниці, м'яти, шпинату тощо. Однак її найулюбленіша — смородинова.

"З білої черешні дуже смачна солодка пастила. Також смачна з жовтої малини й вона в мене одразу, як з'явилася, за декілька місяців розлетілася. Я ж маю своїх власних дітей, тому ніякої хімії абсолютно немає. Діти прийшли, з'їли і я знаю, що їм нічого не буде. Моя двоюрідна сестра любить тільки вишневу пастилу, а я люблю смородину. Вона мені як ягода не заходить, а в пастилі люблю, бо вона кисленька", — розповіла Людмила.

Пастила зі свого саду: підприємиця з Одещини відкрила бізнес під час блекаутів
Жовта черешня. Суспільне Одеса

Окрім пастили Людмила робить яблучні фріпси:

"Зазвичай я їх роблю з яблучка Ява або Голден, бо при висиханні вони мають щільнішу структуру, щоб можна було розламати і воно хрустіло. На допомогу мені йде слайсер, бо ножиком ми не наріжемо так, і я заздалегідь видалила серцевину".

Пастила зі свого саду: підприємиця з Одещини відкрила бізнес під час блекаутів
Пастила та фріпси. Суспільне Одеса

На думку Людмили пастила є корисним та зручним перекусом, особливо для дітей.

"Зараз полуничка, ось це прям топчик. Я по своїм дітям суджу, що я дала Олександрі пастилу, вона собі їде і це гарний перекус в машині. А я собі уявляю, якщо вона вдягла білу футболку і бере цю ягоду — це шок для мами. Це ж дитина... Мені головне, щоб це було корисно. Як смачний перекус, мої діти це полюбляють", — зазначила жінка.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок