"Машин менше, ціна вище": чи змінилась робота служб таксі через мобілізацію

"Машин менше, ціна вище": чи змінилась робота служб таксі через мобілізацію

Робочий день Ірини Продан починається о п’ятій ранку. Жінка сідає за кермо, аби забрати своїх перших пасажирів. Каже, через мобілізацію за кермом чоловіків поменшало. Яка ситуація зараз на дорогах Одеси та чи стало складніше викликати таксі – у матеріалі Суспільного.

У таксі Ірина Продан працює близько місяця. За її словами, цю професію не обирала, але її одразу взяли до однієї з одеських служб.

"До цього я продавала на Київському ринку зелень та квіти. Місяць тому звільнилась, оскільки під час війни у нас на ринках почали підіймати ціни за місця. А працювати треба, тому я обрала таксі. Тому що в мене є авто, я добре кермую", — розповіла жінка.

За її спостереженнями, після війни машин на дорозі стало менше. Люди також почали менше замовляти таксі, вдень замовлень майже немає.

Таксистка Ірина Продан х Одеси
Ірина Продан, таксистка з Одеси. Суспільне Одеса

"З 12 години дня і десь до 16 ефір пустий, викликів немає взагалі, Користуються таксі люди тільки коли треба їм, здебільшого виклики в лікарню – з лікарні. Здебільшого люди у віці, яким вже важко. А так, як раніше — просто так люди їздили, то зараз не сильно собі дозволять таксі, їздять на маршрутці, на трамваї", — зазначила Ірина.

Крім пасажирів стало менше і чоловіків-водіїв, додала жінка.

"Чоловіків дуже бракує, здебільшого працюють вже у віці і і лише вдень, тому що ввечері вимикають світло і дідусі погано бачать. Ввечері таксі здебільшого немає. Мало водіїв, мало і пасажирів. Тому що їздити також нема кому", — вважає жінка.

Співзасновник служби таксі "Бонд" Петро Обухов розповів, що змін маже ніяких немає після прийняття закону про мобілізацію.

"18 травня було дуже багато замовлень. Замовлень доставки, але потім цей показник зменшився, тобто люди побачили що не відбувається чогось такого катастрофічного і знову повертаються до своїх звичок. Кількість водіїв не суттєво зменшилася. Ну тобто там відсотків на п’ять", — зазначив Петро Обухов.

Петро Обухов, співзасновник таксі "Бонд", депутат Одеської міськради
Петро Обухов, співзасновник таксі "Бонд". Суспільне Одеса

Він вважає, що не буде ситуації, коли чоловіки-таксисти зникнуть:

"Але тут треба зазначити, що не всі чоловіки придатні до служби і є пенсіонери, є багатодітні батьки, є люди з інвалідністю, є ті, хто вже воював, отримав поранення, вони працювали в нас в таксі, потім вони були мобілізовані, вони повоювали, а потім вони отримали поранення, списані і повернулися до нас в таксі, тобто не буде такого, що всі чоловіки таксисти зникнуть".

У Таксі "Болт" нам повідомили, що компанія залишається відкритою для всіх, хто бажає зареєструватися, а водії є незалежними перевізниками. Тож закон про мобілізацію має тільки опосередкований вплив.

Пасажири, які користуються таксі, розповіли, що час подачі автівки не змінився: так само чекати 3-4 хвилини. А ось ціни, на їхню думку, за останній місяць зросли.

"Завжди є відмітка підвищеного попиту в "Уклоні". Завжди, вона начебто нікуди і не дівається. Значить, машин менше, відповідно цінна вища і відповідно людей менше працюють, тому напевно є якась різниця", — розповіла пасажирка таксі Марія.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок