Армія РФ ударила по цивільній інфраструктурі у курортному селищі на Одещині

Армія РФ ударила по цивільній інфраструктурі у курортному селищі на Одещині

5 червня у другій половині дня російська армія здійснила ракетну атаку на Одещину. Під удар потрапила цивільна інфраструктура у курортному селищі в Білгород-Дністровському районі.

Таку попередню інформацію повідомив керівник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук. Пізніше подробиці розповіли в прокуратурі Одеської області.

За його словами, була пошкоджена цивільна інфраструктура, пов’язана з відпочинком. Заклад не працював. Попередньо інформації про травмованих чи загиблих немає.

Повітряну тривогу в регіоні оголосили о 16:57. Через кілька хвилин у Повітряних силах попередили про загрозу балістики з Криму, слідом за цим — що в напрямку Одещини рухається швидкісна ціль. Близько 17:00 в Одесі чули вибух.

ОНОВЛЕНО. 19:46. Армія РФ ударила ракетою по курортному селищу у Білгород-Дністровському районі на Одещині, повідомили в прокуратурі. Поцілили по об’єктах туристичної інфраструктури

За фактом порушення законів та звичаїв війни розпочали розслідування. Огляд зруйнованих об'єктів триває, додали у відомстві.

Армія РФ ударила по цивільній інфраструктурі у курортному селищі на Одещині
Туристичний об'єкт у курортному селищі на Одещині, який зазнав пошкоджень внаслідок російського ракетного удару 5 червня 2024 року. Прокуратура Одеської області/Telegram

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок