В одній з лікарень Одещини збільшать відділення, де надають допомогу людям з нирковою недостатністю

В одній з лікарень Одещини збільшать відділення, де надають допомогу людям з нирковою недостатністю

Гемодіаліз в Одеській лікарні №10
Гемодіаліз в Одеській міській клінічній лікарні №10, фото ілюстративне. Одеська міська рада

У Дунайській обласній лікарні у місті Ізмаїл на Одещині, розширять відділення для проведення гемодіалізу. Там встановлять десять додаткових апаратів, на яких надаватимуть допомогу людям з хронічною нирковою недостатністю.

Про це повідомили в Ізмаїльській районній державній адміністрації.

Там розповіли, що на базі лікарні розміщена філія Одеського обласного центру нефрології та діалізу. Рішення розширити відділення прийняли у зв’язку зі збільшенням людей з хронічними захворюваннями нирок.

Після збільшення площі відділення, там додатково встановлять ще десять апаратів для проведення гемодіалізу, зазначили в РДА. Це дасть змогу одночасно надавати допомогу більшій кількості хворих.

Також в РДА додали, що наразі у відділенні встановлено 13 апаратів для гемодіалізу. Станом на кінець травня у філії проходять лікування 63 пацієнти. Але апаратів не вистачає, тому треба збільшити їхню кількість вдвічі.

Процедура гемодіалізу вимагає застосування складної апаратури, відзначили в Ізмаїльській адміністрації. Тому для того, щоб провести процедуру розширення, необхідно дотриматися ряду технічних вимог: придбати апарат для дистилювання, обладнання для системи підготовки високоочищеної води, виконати ремонтні роботи та замінити електрику.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок