Засуджений за корупцію мер Рені подав апеляцію та просить виправдати його

Засуджений за корупцію мер Рені подав апеляцію та просить виправдати його

Ігор Плєхов, мер Рені
Міський голова Рені Ігор Плєхов. Ренійська міська громада

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розгляне апеляцію міського голови Рені Ігоря Плєхова, якого у квітні визнали винним у корупції та засудили до дев’яти років позбавлення волі.

Відповідне рішення суд прийняв 24 травня, йдеться в ухвалі, яку опублікували в судовому реєстрі 27 травня.

У документі вказано, що захист мера Рені просить скасувати вирок Вищого антикорупційного суду та виправдати Ігоря Плєхова. Також адвокат просить повторно дослідити обставити справи та перевірити їх доказами.

Апеляційна палата ВАКС прийняла справу до розгляду та відкрила апеляційне провадження. Сторонам дали час для подання заперечень на апеляційну скаргу.

У чому обвинувачували мера Рені

Мера Рені та колишнього депутата обвинувачували за ч. 4 ст. 368Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Кримінального кодексу України. За даними слідства, вони хотіли отримати хабар у розмірі 100 тисяч доларів за виділення земельної ділянки комунальної власності площею 2,5 га в оренду. Їх викрили під час отримання половини суми.

17 квітня 2024 року суд визнав обох винними та призначив меру дев'ять років позбавлення волі, колишньому депутату — десять років. Також їх позбавили на три роки права обіймати посади в органах місцевого самоврядування та в органах державної влади та постановили конфіскувати майно.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок