Одеська область увійшла в пілотний проєкт з інтеграції ветеранської політики у громади

Одеська область увійшла в пілотний проєкт з інтеграції ветеранської політики у громади

Засідання Комітету ВР України з питань соціальної політики та прав захисту ветеранів
Засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та прав захисту ветеранів. Суспільне Одеса

Одеська область увійшла в пілотний проєкт з інтеграції ветеранської політики у громади. У рамках цього проєкту міжнародні організації нададуть 100 млн доларів для спеціального реабілітаційного закладу.

Про це 27 травня під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та прав захисту ветеранів зазначив голова підкомітету з питань ПДВ Олексій Леонов.

Нардеп розповів, що незабаром міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повністю анонсує деталі проєкту.

“Два роки ми з Міністерством, волонтерами, представниками реабілітаційних центрів, військовою адміністрацією та ветеранами працюємо над розробкою в Одесі національного хабу з реабілітації наших військовослужбовців. Є питання, які стосуються реструктуризації санаторно-курортних зон. Сім одеських санаторіїв не отримали продовження ліцензії та фінансування з боку держави, але є їх питання об'єднання. Наприклад, це центр реабілітації матері й дитини спільно з (у минулому) санаторієм “Аркадія” і зараз вже над цим працюють”, — прокоментував Олексій Леонов.

Чиновник зазначив, що саме з ментальної реабілітації військовослужбовців вже є узгоджений проєкт саме по санаторію “Чкалова”.

Одеська область увійшла в пілотний проєкт з інтеграції ветеранської політики у громади
Засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та прав захисту ветеранів. Суспільне Одеса

Директорка департаменту соціальної політики Наталія Гуменюк зазначила, що зараз проводиться робота щодо структурних підрозділів, які будуть виконувати ветеранську політику на місцях, аби оптимально допомогти сім'ям військовослужбовців та кожному ветерану.

Наразі в Одеській області налічується 60 000 ветеранів — таку цифру озвучив Дмитро Радулов.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок