Одеська міська рада скликає позачергову сесію, аби виділити допомогу захисникам Харківщини

Одеська міська рада скликає позачергову сесію, аби виділити допомогу захисникам Харківщини

Одеська міська рада, депутати, мерія
Засідання сесії Одеської міської ради. Фото: Одеська міська рада

Депутати Одеської міської ради зберуться на позачергову сесію 22 травня. На ній планують виділити гроші бригадам, які воюють на Харківщині.

Таку інформацію Суспільному підтвердив голова постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, депутат від партії "Європейська солідарність" Олексій Потапський.

За його словами, депутати від партії "Європейська солідарність" звернулися з пропозицією провести позачергову сесію та виділити гроші на підтримку бригад, які захищають міста Харків та Вовчанськ.

"Є запити декількох бригад погоджених оперативним командуванням на загальну суму близько 40 мільйонів гривень. Сьогодні (20 травня, — ред.) на засіданні бюджетної комісії ми будемо розглядати ці запити і звісно ми їх погодимо, щоб в середу на сесії проголосували і ці частини якнайшвидше отримали ці кошти", — пояснив Олексій Потапський.

Він зауважив, що міський голова Геннадій Труханов та депутати інших фракцій одноголосно підтримали рішення. Позачергову сесію призначили на середу, 22 травня.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок