На Одещині затримали 11 чоловіків, яким у телеграм-каналі пообіцяли "трансфер" до Молдови

На Одещині затримали 11 чоловіків, яким у телеграм-каналі пообіцяли "трансфер" до Молдови

ухилянти, схема виїзду за кордон
Чоловіки, яких затримали на Одещині під час спроби виїхати до Молдови поза пунктом пропуску. Державна прикордонна служба України

Поблизу кордону на Одещині прикордонники затримали 11 чоловіків, які планували виїхати до Молдови поза межами пункту пропуску.

Про це 19 травня повідомили в Державній прикордонній службі України.

Чоловіки — жителі Харківської, Полтавської, Одеської та Черкаської областей. За даними прикордонслужби, організацію безперешкодного виїзду за кордон їм пообіцяли у закритому телеграм-каналі. Вартість такої послуги — від 3 до 15 тис. доларів з людини.

Військовозобов’язаних затримали на околиці села Старокозаче, де вони зустрілися з перевізником — 30-річним водієм мікроавтобуса. У ДПСУ уточнили, що інформацію про можливу спробу незаконного перетину кордону отримали від місцевого жителя.

На чоловіків склали протоколи за ч. 2 ст. 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення — незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України. Їх скерували до суду. За це передбачений штраф у розмірі від 8500 до 13 600 гривень або від 10 до 15 діб адміністративного арешту

У діях водія мікроавтобуса побачили ознаки злочину за ст. 332 Кримінального кодексу України — незаконне переправлення осіб через державний кордон України. За це загрожує від трьох до дев’яти років позбавлення волі.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок