Одеські яхтсмени завоювали медалі на етапі Кубка Європи з вітрильного спорту

16-річна яхтсменка з Одеси Аліна Шаповалова
16-річна яхтсменка з Одеси Аліна Шаповалова. НОК Одеської області

Одеські яхтсмени завоювали медалі на етапі Кубка Європи з вітрильного спорту, який проходив у швейцарському Невшателі.

Про це 18 травня повідомили у відділенні НОК України в Одеській області.

20-річний одесит Оскар Мадоніч набрав 13 балів та став переможцем змагань серед чоловіків в класі "ILCA 7". В рамках класу відбулося п'ять перегонів — він виграв три, ще в одній гонці фінішував другим.

Оскар є вихованцем обласної ДЮСШ з вітрильного спорту. Спортсмена до змагань готував тренер Павло Донцов.

16-річна Аліна Шаповалова у змаганнях серед жінок в класі "ILCA 6" за підсумками п'яти перегонів набрала 18 балів (одне перше місце, одне друге). Дівчина є вихованицею КДЮСШ №13. Готували до змагань її тренери – Дамір Накрст, Анатолій Шаповалов та Олексій Каплунов.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області