"Ну прилетить... Це ж не мінус 100 людей, всього лише 30": в Одесі поліцейську відсторонили через відеоролик

"Ну прилетить... Це ж не мінус 100 людей, всього лише 30": в Одесі поліцейську відсторонили через відеоролик

В Одесі поліцейську відсторонили через відеоролик. В ньому дівчина заявила, що не розуміє навіщо охороняти церкву з декількома десятками людей, навіть якщо вони загинуть внаслідок обстрілу.

Про відсторонення співробітниці та початок службового розслідування щодо неї 5 травня повідомили у пресслужбі Головного управління національної поліції в Одеській області.

Ролик раніше опублікували у місцевому телеграм-каналі.

"Сьогодні, 5 травня, під час моніторингу інтернету в одному із пабліків було виявлено відео з висловленнями поліцейської щодо невдоволення обов’язком чергувати біля церкви на Великдень та байдужістю до можливих обстрілів і загибелі громадян", — заявили у поліції.

Дівчина скинула ролик у приватну групу своїм друзям, після цього він завірусився у телеграм-каналах, пояснили у пресслужбі.

Там зауважили, що дівчина стала поліцейською місяць тому.

"Наразі співробітницю відсторонено, ініційовано проведення службового розслідування, за результатами якого поліцейську буде звільнено", — розповіли у поліції.

У відео дівчина висловлює невдоволення обов'язком чергувати біля церкви та говорить наступне: "Ну прилетить туди, нічого страшного. Це ж не мінус 100 людей, всього лише 30, лол".

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок