Атаки на Одесу: у лікарні розповіли про стан травмованих

Атаки на Одесу: у лікарні розповіли про стан травмованих

Унаслідок нічної ракетної атаки 1 травня до однієї з одеських лікарень госпіталізували 42-річного чоловіка. Наразі він перебуває у важкому стані в реанімації.

Про таке 1 травня Суспільному розповів директор цієї лікарні Денис Себов.

За його словами, чоловік потрапив до лікарні у дуже важкому стані, з переломом стегна та травмами внутрішніх органів черевної порожнини. Його прооперували та наклали апарат зовнішньої фіксації.

Внаслідок ракетної атаки РФ 29 квітня до закладу надійшло 14 пацієнтів, які мали осколкові поранення.

"З них двом пацієнтам надано допомогу та переведено в інші лікувальні заклади. Одному пацієнту надано амбулаторно медичну допомогу. Зараз він під спостереженням лікарів-травматологів. На жаль, одна пацієнтка при надходженні загинула у зв'язку з дуже важкою несумісною з життям травмою — осколковим пораненням шиї, серця, легені", — пояснив Себов.

Атаки на Одесу: у лікарні розповіли про стан травмованих
Денис Себов. Суспільне Одеса

Він також додав, що наразі в закладі залишаються ще 10 пацієнтів. Стан двох із чотирьох пацієнтів, які перебувають в реанімації, вдалося стабілізувати.

"Ситуація дещо змінилася. У край важкому стані знаходяться два пацієнти. Стан інших шести пацієнтів стабільний, тяжкий, у однієї пацієнтки середнього ступеня тяжкості", — додав лікар.

Серед 14 людей, які травмувалися 29 квітня, п'ятеро — жителі інших міст.

"Це гості нашого міста, які були на місці події в результаті прогулянки по місту. Це два мешканці міста Сум, два мешканці міста Запоріжжя та один мешканець міста Миколаїв", — уточнив Себов.

Також за його словами, в лікарні ще перебувають чотири пацієнти в стабільному стані від ракетної атаки від 15 квітня.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок