Надбавка за важливу роботу та премія у 120%: меру Одеси планують підняти зарплату

Надбавка за важливу роботу та премія у 120%: меру Одеси планують підняти зарплату

Геннадій Труханов, мер Одеси
Геннадій Труханов, міський голова Одеси. Одеська міськрада

Міському голові Одеси, а також його заступникам та секретарю міськради планують підвищити зарплату.

Відповідне рішення 24 квітня має розглянути Одеська міська рада. 22 квітня проєкт рішення підтримали члени бюджетної депутатської комісії Одеської міськради. На засіданні його не коментували.

Згідно з проєктом, який опублікований на сайті міськради, меру Одеси пропонують встановити надбавку та премію, а також виплачувати раз на рік матеріальну допомогу для оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати. Зокрема:

  • надбавку у розмірі 50 % посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років за високі досягнення у праці та за виконання особливо важливої роботи,
  • премію у розмірі 120% від посадового окладу, надбавки за ранг, надбавки за вислугу років, надбавки за високі досягнення у праці та за виконання особливо важливої роботи та інших обов’язкових виплат.
Меру Одеси планують підняти зарплату майже втричі
Проєкт рішення про підвищення зарплати Одеського міського голови, його заступників та секретаря ради, який виноситься на сесію, що відбудеться 24 квітня 2024 року. Одеська міськрада

Також у документі зазначено, що міський голова може преміювати своїх заступників та секретаря міської ради у розмірі. Розмір премії — не більше 150 % від посадового окладу з різними надбавками та іншими обов’язковими виплатами.

У інформації до проєкту зазначено, що рішення приймають "з метою забезпечення права міського голови на зазначені виплати" та у межах зазначених видатків на оплату праці. Якщо рішення підтримають на сесії, воно набере чинності з 1 травня та діятиме впродовж строку повноваженнях міськради VIII скликання.

Згідно з декларацією Геннадія Труханова, його зарплата як мера Одеси за 2023 рік склала 293 169 гривень або приблизно 24 430 гривень на місяць. У 2022 році ця сума склала 285 574 гривень або близько 23 797 гривень в місяць, у 2021 — 277 913 гривень або 23 159 гривень в місяць. З надбавок у міського голови були за ранг та вислугу років, як зазначено у відповіді департаменту бухгалтерського обліку на інформаційний запит, опублікований на сайті "Доступ до правди".

За даними порталу "Слово і діло", у 2022 році зарплата Одеського міського голови була найнижчою серед мерів обласних центрів. Найбільша — у мерів Харкова, Черкас та Луцька.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок