На Одещині попрощаються з військовим, який загинув у Херсонській області

На Одещині попрощаються з військовим, який загинув у Херсонській області

Військовий з Одещини Віктор Жеребко
Загиблий Віктор Жеребко. Миколаївська селищна рада Березівського району Одеської області

У Херсонській області під час виконання бойового завдання загинув військовий з Одещини Віктор Жеребко. Прощання відбудеться 17 квітня.

Про це 15 квітня повідомили у Миколаївській селищній раді Березівського району Одеської області.

Віктор Жеребко був жителем селища Миколаївка, народився 24 липня 1970 року у селі Комарашеве. Чоловік мав звання сержант та був стрільцем-зенітником зенітно-ракетного відділення зенітно-ракетного взводу механізованого батальйону в/ч А0666.

Військовий загинув 29 березня 2022 року під час виконання бойового завдання у населеному пункті Олександрівка, що у Херсонському районі Херсонської області. Чоловіка мобілізували у перші дні вторгнення РФ в Україну. Він був учасником антитерористичної операції у 2015-2016 роках, його нагородили відзнакою президента за участь в АТО.

У Віктора Жеребка залишились дружина, син, дві доньки та три сестри.

"Усією громадою висловлюємо щирі співчуття з приводу непоправної втрати дружині Ользі Миколаївні, сину Артему, донькам Інні і Ангеліні, сестрам Фаюк Аллі Вікторівні, Лагутіній Олені Вікторівні, Гошовській Надії Вікторівні та друзям", — йдеться у повідомленні.

Жителів Миколаївки просять провести земляка в останню путь живим коридором. Виїзд траурного кортежу з тілом загиблого відбудеться 17 квітня о 09:00 від в’їзду на територію КНП "Миколаївська АЗПСМ". Траурний кортеж рухатиметься такими вулицями: П.Сагайдачного, Центральна, В.Карпішина, Балківська, зазначили у селищній раді.

Церемонія прощання із захисником відбудеться 17 квітня, початок об 11:00 в Миколаївці за адресою: вул. Балківська, 8. Якщо час зміниться, то повідомлять додатково.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок