Два села на Одещині залишились без електроенергії через підпал трансформаторів

Два села на Одещині залишились без електроенергії через підпал трансформаторів

Два села Болградського району на Одещині залишились без електроенергії через підпал невідомими людьми двох трансформаторів. У громадах відкрили "Пункти незламності".

Про це 15 квітня повідомили в Болградській районній державній адміністрації.

Без світла перебувають села Кубей та Калчева. Як зазначили в райдержадміністрації, 13 квітня у Болграді та в селі Кубей невідомі особи підпалили два трансформатори, через що зазначені населені пункти опинились без електропостачання. У Болграді світло відновили, а у селі обладнання потребує заміни.

"Представник ДТЕК Одеські електромережі зазначив, що на даний час у с. Кубей обладнання, яке забезпечує енергопостачання, не підлягає відновленню та потребує повної заміни. Тому на даний час вишукуються варіанти відновлення електропостачання в зазначених населених пунктах", — зазначили в Болградській РДА.

У селі Кубей організували графік подачі води через центральне водопостачання, у громадах відкрили "Пункти незламності". Також мобільний оператор "Київстар" підживлює акумулятори на мобільних вежах, щоб у населення був мобільний зв'язок, додали в РДА.

Вранці Міністерство енергетики повідомило, що через технічні причини на Одещині знеструмлено близько двох тисяч споживачів у двох населених пунктах.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок