Одеську військову академію очолив колишній командувач ОК "Південь"

Одеську військову академію очолив колишній командувач ОК "Південь"

Оновлено
Генерал-майор Андрій Ковальчук
Генерал-майор Андрій Ковальчук. Джерело: Військова академія м.Одеса

В Одесі військову академію очолив Герой України, генерал-майор Андрій Ковальчук.

Про це 12 квітня повідомили в установі.

"Призначення генерал-майора Андрія Ковальчука на посаду начальника Одеської військової академії є не лише важливою подією для самої академії, а й для всієї країни. Його винятковий досвід у військовій справі, відвага і відданість принесуть новий рівень в освітній процес та підготовку майбутніх офіцерів", — йдеться у повідомленні.

Одеську військову академію очолив колишній командувач ОК "Південь"
Скриншот повідомлення про призначення Андрія Ковальчука зі сторінки Одеської військової академії. Фото: Суспільне Одеса

Звернення самого генерал-майора Андрія Ковальчука опублікували на офіційній Facebook-сторінці оперативного командування "Південь":

"Я пишаюся тим, що мав честь і довіру бути вашим командиром, бути командувачем славетного й норовливого Півдня. З впевненістю в нас і в наших з вами силах залишаюсь в єдиній армійській родині, і в вихованні молодих офіцерів впроваджуватиму ті самі принципи й вимоги, що завжди мав і маю до себе й тих, кого веду за собою", — йдеться у повідомленні.

ОНОВЛЕНО о 13:44. Повідомлення про призначення Андрія Ковальчука на посаду начальника Одеської військової академії наразі недоступне на Facebook-сторінці установи.

ОНОВЛЕНО о 19:15. Близько 18 години пост на Facebook-сторінці Одеської військової академії перевипустили.

Інформацію про звільнення Андрія Ковальчука з посади командувача оперативного командування "Південь" розмістив у себе в телеграм-каналі нардеп Олексій Гончаренко. 9 квітня він зазначив, що генерал-майора перемістили очолювати військову академію.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок