Одеські школи та садочки тимчасово працюватимуть дистанційно: яка причина

Одеські школи та садочки тимчасово працюватимуть дистанційно: яка причина

Школа, клас
Школа. Фото ілюстративне: pexels.com

Дві одеські школи та декілька десятків садочків, що розташовані далі, ніж за 100 метрів від укриттів, до весняних канікул працюватимуть дистанційно.

Про це 19 березня повідомила директорка департаменту освіти та науки Одеської міськради Олена Буйневич.

Це пов'язано з загрозою застосування балістичного озброєння РФ. Тож, аби не ходити вулицею під час повітряної тривоги, використовуватимуть лише ті укриття, що розташовані ближче, ніж 100 метрів від закладу, зазначила Буйневич.

За її словами, майже 200 закладів освіти Одеси мають власні укриття. Всі інші використовують укриття, розташовані в іншій будівлі. Іноді ця будівля за 200-400 метрів.

"За цей час і за канікули ми максимально розмістимо класи цих закладів у будівлях шкіл з укриттями. Це вкрай необхідно, аби діти не ходили вулицею під час тривоги! Тобто, і уроки будуть в цих будівлях. До когось "підселять" дитячий садочок. У когось в школі буде ще одна школа. Зі своїми вчителями і розкладом", — йдеться у повідомленні.

У міськраді також додали, що сьогодні вже готові варіанти, департамент і керівники закладів працюють над найзручнішими маршрутами для учасників освітнього процесу.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок