Через атаку на Одесу 15 березня загинула жителька області

Через атаку на Одесу 15 березня загинула жителька області

Унаслідок російської ракетної атаки по Одесі 15 березня загинула жителька області Світлана Михайленко (Фаюк).

Про це 17 березня повідомили у Миколаївській селищній раді Березівського району Одеської області.

Світлана Михайленко (Фаюк) народилась 17 жовтня 1984 року, вона була жителькою Миколаївської громади. Церемонія прощання з жінкою відбудеться 18 березня в селі Комарашеве за адресою: вулиця Миру, 8.

Що відомо про атаку РФ по Одесі 15 березня

В Одеській області повітряну тривогу оголосили об 11:01. Через декілька хвилин в Одесі пролунав потужний вибух, водночас у Повітряних силах повідомили про ракету у напрямку Одеси.

О 11:08 у Повітряних силах попередили про загрозу балістики для південних областей. Об 11:21 в Одесі пролунав повторний потужний вибух і після нього ще один. Відбій дали об 11:47.

Унаслідок атак руйнувань зазнала цивільна інфраструктура, повідомили у ДСНС Одещини. Також ударом пошкодило десять приватних будинків, станцію технічного обслуговування, газопровід низького тиску та два пожежно-рятувальних автомобілі.

Наразі відомо про 21 загиблого та понад 70 поранених. Серед загиблих — рятувальник Денис Колесніков, фельдшер Сергій Ротару, колишній віцемер Одеси Сергій Тетюхін, командир батальйону "Цунамі" Олександр Гостіщев.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області.

На початок