Під час ракетного удару по Одесі загинув освітянин Олександр Березний

Під час ракетного удару по Одесі загинув освітянин Олександр Березний

Під час ракетного удару по Одесі 15 березня загинув освітянин Олександр Березний.

Про це 16 березня повідомили у Березівському вищому професійному училищі "Одеська політеха".

Олександр Березний колишній співробітник Березівського ВПУ. За словами директорки департаменту освіти та науки Одеської міськради Олени Буйневич, чоловік працював заступником директора з господарської частини позашкільного закладу освіти.

У попередньому колективі чоловіка згадують, як досвідченого фахівця та добросовісного працівника.

"Майстер виробничого навчання з водіння Олександр Березний користувався заслуженим авторитетом серед співробітників нашого закладу освіти. Його любили і педагоги, і здобувачі освіти. Він завжди щедро ділився своїми знаннями, щиро ділився добротою свого серця", — йдеться у дописі Вʼячеслава Вірича.

Що відомо про атаку РФ по Одесі 15 березня

В Одеській області повітряну тривогу оголосили об 11:01. Через декілька хвилин в Одесі пролунав потужний вибух, водночас у Повітряних силах повідомили про ракету у напрямку Одеси.

О 11:08 у Повітряних силах попередили про загрозу балістики для південних областей. Об 11:21 в Одесі пролунав повторний потужний вибух і після нього ще один. Відбій дали об 11:47.

Унаслідок атак руйнувань зазнала цивільна інфраструктура, повідомили у ДСНС Одещини. Також ударом пошкодило десять приватних будинків, станцію технічного обслуговування, газопровід низького тиску та два пожежно-рятувальних автомобілі.

Наразі відомо про 21 загиблого та понад 70 поранених. Серед загиблих — рятувальник Денис Колесніков, фельдшер Сергій Ротару, колишній віцемер Одеси Сергій Тетюхін, командир батальйону "Цунамі" Олександр Гостіщев.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області.

На початок