РФ атакувала Одесу, коли там був Зеленський з прем'єром Греції. Є загиблі та поранені

РФ атакувала Одесу, коли там був Зеленський з прем'єром Греції. Є загиблі та поранені

Вранці 6 березня армія РФ атакувала Одесу. Є загиблі та поранені.

Про це під час візиту до Одеси повідомив президент України Володимир Зеленський, передає кореспондентка Суспільного.

"Ми бачили сьогодні цей удар. Ви бачите, з ким ми маємо справу, їм все одно, куди бити. Я знаю, що сьогодні були жертви, всіх деталей не знаю ще, але знаю. що є загиблі, є поранені", — сказав Володимир Зеленський.

Президент додав, що російській армії все одно куди бити: по військовим чи цивільним. Для захисту Україні потрібна система протиповітряної оборони.

Зеленський в Одесі 5 березня
Президент України Володимир Зеленський та прем'єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс в Одесі. 5 березня 2024 року. Фото: Суспільне Одеса

"Це військові, цивільні, міжнародні гості — цим людям все одно. Вони або з глузду з'їхали, або повністю не контролюють, що їхня терористична армія діє. Це говорить про те, що нам передусім треба захищатися. Краще за все, це система протиповітряної оборони", — додав президент.

У момент атаки глава держави був з прем'єр-міністром Греції Кіріакосом Міцотакісом. Вони перебували в порту. За словами грецького прем’єра, вибухи були близько від них.

"Президент Зеленський і його штаб нам показував і пояснював значення порту і те, що робиться, щоб відновити і посилити шлях морський український і яку шкоду зазнав під час атак. Уже в самому кінці ми почули звук сирен і вибухи, які були дуже близько від нас. Ми не встигли піти в захищене місце, це дуже вражаючий досвід", — сказав Кіріакос Міцотакіс.

Повітряну тривогу в Одеській області оголосили о 10:41, після чого пролунав потужний вибух. О 10:45 у Повітряних силах повідомили про загрозу застосування балістичного озброєння в областях, де оголошена повітряна тривога.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок