У Чорному морі з 19 лютого не фіксували чергування ракетоносіїв РФ — Гуменюк

У Чорному морі з 19 лютого не фіксували чергування ракетоносіїв РФ — Гуменюк

У Чорному морі з 19 лютого не фіксували чергування ракетоносіїв РФ — Гуменюк
. Фото: Укрінформ

Армія РФ тримає у Чорному та Азовському морях по одному кораблю. З 19 лютого на бойовому чергуванні не зафіксовано жодного ракетоносія.

Про це 4 березня в етері телемарафону "Єдині новини" повідомила начальниця пресцентру Сил охорони та оборони Півдня Наталя Гуменюк.

За її словами, це не означає, що ракетоносії не будуть застосовуватись — вони спорядженні та їм достатньо дві-три години, аби вийти на бойове чергування. Також вона додала, що наразі російська армія намагається збирати інформацію "всіма доступними способами", зокрема — використовуючи розвідувальні БпЛА:

"Очевидно, зараз не вистачає збалансованої координації, яку забезпечував той самий повітряний пункт розвідки типу "А-50". Зараз з ним складнощі певні й ворог намагається концентруватися на збиранні даних за допомогою безпілотних розвідників. Минулої доби в нашій зоні відповідальності ми зафіксували понад 130 таких прольотів", — зазначила Наталя Гуменюк.

Читати ще

Також начальниця пресцентру Сил охорони та оборони Півдня прокоментувала мінну небезпеку на пляжах Одещини:

"Минулого тижня фактично двічі фіксувалось принесення мін. Причому характерно, що це якірні річкові міни, протидесантні, які, очевидно, піднялись з дна з моменту підриву Каховської ГЕС і були занесені в Чорне море цими потоками після великої повені.

Зокрема, саме місцеві одеські пляжі були під цією загрозою. Тобто прогулянки біля моря, коли пригріло і всім хочеться підійти якомога ближче — треба пам'ятати, що це не зовсім безпечний вид відпочинку".

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок