В Одесі чоловіка судитимуть за самовільне будівництво автомийки на комунальній землі

В Одесі чоловіка судитимуть за самовільне будівництво автомийки на комунальній землі

До суду в Одесі передали справу про самовільне зайняття комунальної земельної ділянки й будівництво на ній автомийки. Власнику самобуду загрожує до трьох років обмеження волі.

Про це 4 березня повідомили в пресслужбі поліції Одещини.

За інформацією правоохоронців, чоловік самовільно зайняв земельну ділянку, розташовану на вулиці Проценка. Вказана земля належить громаді міста. Після цього він, додали в поліції, побудував на ній автомийку самообслуговування.

"На нерухомій комунальній власності були зведені одноповерхова нежитлова капітальна будівля для тимчасового перебування людей з водопостачанням, каналізацією, водовідведенням, електроосвітленням та вбиральнею, а також чотири металеві навіси – пости для миття автомобілів з усім необхідним інженерним обладнанням", — вказано у повідомленні.

Справу відкрили за ч. 3 ст. 197-1Самовільне будівництво будівель або споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці. Кримінального кодексу України. На зведені споруди наклали арешт. Наразі обвинувальний акт скерували до суду. За це загрожує від 17 до 68 тисяч гривень штрафу або до шести місяців арешту, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок