На Одещині попрощаються з військовим, який вважався зниклим безвісти

На Одещині попрощаються з військовим, який вважався зниклим безвісти

Оновлено
Василь Унгурян
Загиблий військовий Василь Унгурян. Фото: Татарбунарська міська рада/Facebook

2 березня в місті Ізмаїл на Одещині попрощаються з військовим Василем Унгуряном. Чоловік вважався зниклим безвісти.

Про це 29 лютого повідомили на сторінці Татарбунарської міської ради у Facebook.

Військовий загинув під час виконання бойового завдання, зазначено в повідомленні. З червня 2023 року він вважався зниклим безвісти біля села Сторожеве Донецької області. Йому було 32 роки.

"Чекали та вірили до останнього. Та сталося найгірше. Жорстока війна забрала життя ще одного воїна-захисника України. Мешканець міста Татарбунари Василь Унгурян, який вважався зниклим безвісти, загинув під час виконання бойового завдання", — вказано у повідомленні міської ради.

Міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко уточнив, що Василь Унгурян у цивільному житті був зварювальником. Після початку повномасштабного вторгнення пішов до військкомату. Потрапив у морську піхоту, був командиром розвідувального відділення розвідувального взводу в/ч А2613. Захищав Херсон, потім був переведений у Донецьку область, де й загинув.

У загиблого залишились дружина та дві доньки.

Поховають Василя Унгуряна 2 березня у місті Ізмаїл на Алеї слави на Новому цвинтарі. Прощання відбудеться о 13.00 на вул.Коцюбинського, 122. Живим коридором його планують зустріти в Татарбунарах, звідки він родом, та Ізмаїлі.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок