Хоче в сім'ю: в Одесі пес, врятований після підриву Каховської ГЕС, шукає родину

Хоче в сім'ю: в Одесі пес, врятований після підриву Каховської ГЕС, шукає родину

В Одесі шукають сім’ю для пса Цезаря, якого врятували влітку 2023 року із Херсона після підриву Каховської ГЕС. Який характер у собаки, що він любить та як ставиться до людей, Суспільному розповіли волонтери, які його наразі доглядають.

Метису Цезарю 10 років. Зараз він мешкає в Одесі в центрі адопції. За словами волонтерки Олени Фролової, до цього Цезар жив разом із господаркою у приватному будинку в Херсоні. Коли росіяни окупували місто, родина покинула свою оселю та двох собак.

"Нас попросили про поміч. Цезар і був ще вівчарка на прізвисько Зевс. Коли відбулася окупація в Херсоні, господарка з дітьми поїхала і про собак стали піклуватися сусіди, підгодовували. За ними дивилися. Це приватний будинок був. Але коли відбувся підрив, люди попросили помочі, з господаркою зв’язалися й вона дала згоду, щоб собак врятували і вивезли з Херсона в Одесу", — розповіла Олена.

Собака Цезар
Пес Цезар. Фото: Олена Фролова

За характером Цезар неконфліктний, він — пес-компаньон, зазначила волонтерка. Собака полюбляє прогулянки та смаколики. Найкращим варіантом для Цезаря, каже Олена, буде приватний будинок, але без інших собак-хлопчиків, бо він ревнивий.

"До людей він дуже прекрасно ставиться, він дуже контактний. Цезар зараз перебуває у центрі адопції собак на 411 батареї. Ви можете прийти познайомитися, поспілкуватися, прогулятися, та може станеться диво, ви захочете подарувати йому дім", — додала Олена Фролова.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок