АМПУ назвала катер на честь лоцмана, який загинув під час атаки РФ на порт Одещини

АМПУ назвала катер на честь лоцмана, який загинув під час атаки РФ на порт Одещини

Катер Лоцман Сурін
Катер "Лоцман Сурін", названий на честь загиблого під час російської атаки на порт "Південний" лоцмана Сергія Суріна. Фото: АМПУ/Facebook

Адміністрація морських портів України перейменувала катер на честь лоцмана Сергія Суріна. Чоловік загинув у листопаді 2023 року під час російської атаки на один з одеських портів.

Про це 21 лютого повідомили в Адміністрації морських портів України.

На честь загиблого лоцмана перейменували катер, який АМПУ отримала від французьких колег. Тепер він має назву "Лоцман Сурін". Це була пропозиція колективу філії "Дельта-Лоцман".

21 лютого на катері "Лоцман Сурін" підняли держаний прапор України. У церемонії взяли участь рідні загиблого, керівництво Адміністрації морських портів України та філії "Дельта-Лоцман". Родині Сергія Суріна передали фото катера та пам’ятні документи про присвоєння лоцманському катеру його імені.

"Лоцман Сурін", церемонія підняття прапора
Церемонія підняття державного прапора на катері "Лоцман Сурін". Фото: АМПУ/Facebook

43-річний лоцман Сергій Сурін загинув 8 листопада 2023 року під час російської атаки на порт "Південний". Йому було 43 роки, 15 з яких чоловік пропрацював лоцманом. Президент України посмертно нагородив його орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

Лоцман Сергій Сурін
Лоцман Сергій Сурін, який загинув 8 листопада 2023 року під час російської атаки на порт "Південний". Фото: Адміністрація морських портів України

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок