Через дронову атаку по Одещині 10 лютого у повітря потрапило майже 16 тонн вуглецю

Через дронову атаку по Одещині 10 лютого у повітря потрапило майже 16 тонн вуглецю

Через дронову атаку по Одещині 10 лютого у повітря потрапило майже 16 тонн вуглецю
Наслідки дронового удару по колишньому ресторану в Ізмаїлі, 10 лютого 2024 рік. Фото: Суспільне Одеса

У ніч на 10 лютого армія РФ тричі атакувала Одещину безпілотниками. Внаслідок цього сталась пожежа, під час якої в повітря потрапило майже 16 тонн діоксиду вуглецю.

Про це 16 лютого повідомили у Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу.

Уламки одного зі збитих дронів пошкодили технічну споруду припортової інфраструктури, через що зайнявся дах складського приміщення. Загальна площа пожежі скала 200 квадратних метрів, зазначили у Держекоінспекції.

"Державними інспекторами здійснений розрахунок шкоди, завданої атмосферному повітрю, він складає 4️8️, 2️ тисячі гривень", — йдеться у повідомленні.

Інформацію про наслідки від атаки передали до оперативного штабу при Державній екологічній інспекції для формування єдиного реєстру збитків, що завдані довкіллю.

Що відомо про атаку РФ по Одещині у ніч на 10 лютого

  • Росія атакувала Одесу та південь області ударними БпЛА, унаслідок цього пошкоджень зазнали припортова та цивільна інфраструктури. Поранення отримали четверо людей.
  • Під час першої хвилі в Одесі збили усі девʼять безпілотників, але уламки одного зі збитих дронів пошкодили технічну споруду припортової інфраструктури.
  • Другу та третю хвилі атак армія РФ спрямувала по припортовій інфраструктурі Подунав’я. Сили ППО знищили 12 дронів. Безпілотники поцілили у припортові обʼєкти, також пошкодило цивільну інфраструктуру Ізмаїла та Ізмаїльського району.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок