Як відзначатимуть новорічні свята в освітніх закладах Одеси: коментар міськради

Як відзначатимуть новорічні свята в освітніх закладах Одеси: коментар міськради

Як відзначатимуть новорічні свята в освітніх закладах Одеси: коментар міськради
Ялинкові прикраси на ялинці. Фото: Gary Spears/pexels.com

В Одесі новорічне свято цьогоріч планують провести у кожному освітньому закладі, однак, зважаючи на воєнний стан, будуть певні обмеження.

Про це під час брифінгу у медіацентрі "Одесит" 4 грудня розповіла директорка департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

"Зараз керівники установ отримують сувору умову, щоб кількість дітей і батьків, яких ми можемо запросити, відповідала кількості місць в укритті. Тобто буде більше заходів, не будуть об'єднувати групи для того, аби батьки могли прийти на свято й побачити свою дитину", — розповіла очільниця департаменту.

Вона додала, що набори шоколадних цукерок цього річ, які і два роки до того, не роздаватимуть.

"Крім того, ці творчі майстерні, які працюють у школах, зараз виготовляють новорічні прикраси. Частина з них прикрасить наш міський сад, зокрема, живі ялинки, які там ростуть. ... Після нового року всі охочі зможуть забрати цю іграшку як сувенір", — зазначила Олена Буйневич.

Також, за її словами, в Одесі цьогоріч працюватиме резиденція Святого Миколая, однак дату початку її роботи пообіцяли анонсувати пізніше. Розташовуватиметься вона у будинку творчості "Біла акація". У резиденції протягом усього грудня діти з батьками зможуть залишити свій лист з побажаннями.

Також Олена Буйневич анонсувала турне Святого Миколая до лікарень, в першу чергу до дітей, які мають онкологічні захворювання.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок