Падіння 100-метрової труби: як працюватиме та коли відремонтують котельню в Пересипському районі Одеси

Падіння 100-метрової труби: як працюватиме та коли відремонтують котельню в Пересипському районі Одеси

Падіння 100-метрової труби: як працюватиме та коли відремонтують котельню в Пересипському районі Одеси
. Фото: Одеська РВА/Facebook

Наразі працездатність котельні "Північна-2" у Пересипському районі Одеси, де 26 листопада через негоду впала димова 100-метрова труба, відновлена.

Про це 28 листопада на брифінгу в пресцентрі Odesit повідомила директорка КП "ТмО" Ганна Позднякова.

За словами Ганни Позднякової, вчора о 20:00 теплопостачання відновили у мікрорайоні, що підключений до котельні "Північна-2". Вона працювала до ранку 28 листопада у тестовому режимі. Наразі її роботу припинили, аби продовжити ліквідацію наслідків руйнування.

"Ввечері сьогодні ми знов відновимо роботу котельні, щоб одесити мали тепло у своїх домівках. Завтра вона також буде працювати у такому ж режимі, допоки ми не звільнимо все обладнання від уламків. І поки ці аварійні роботи триватимуть, на мій погляд, це займе не більше ніж тиждень, то після цього буде цілодобове відновлення теплопостачання в будинки".

Також вона зазначила, що розроблялись різні варіанти на випадок, якщо роботу неможливо буде відновити. Серед альтернативних планів — підключення модульних котелень.

"На сьогодні всі котельні в роботі, ніяких технологічних порушень та відхилень немає. Що стосується відновлення димової труби, то в рамках опалювального сезону, це зробити неможливо, тому що ми повинні безперервно подавати тепло у домівки одеситів, тому сьогодні розпочинаємо проєктування і відновлювальні роботи вже розпочнуться після закінчення опалювального сезону".

Також вона зазначила, що ніяких відхилень у технологічному процесі експлуатації котельні не було:

"Ми щорічно проводимо обстеження своїми силами, також ми замовляємо сторонні висновки. Остання така експертиза відбувалась 2020 року, вона не показала ніяких відхилень. Ця труба була збудована у 1989 році й останній капітальний ремонт проходив у 2014, тому всі нормативні моменти були витримані".

Детальніше про падіння 100-метрової труби котельні "Північна-2" у Пересипському районі Одеси дивіться у сюжеті Суспільного.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок