У супроводі вчителів і без батьків: як в Одесі працюватимуть школи та садки

У супроводі вчителів і без батьків: як в Одесі працюватимуть школи та садки

У супроводі вчителів і без батьків: як в Одесі працюватимуть школи та садки
. undefined

Усі школи та дитячі садки Одеси почнуть працювати вже з 1-го вересня. Діти потраплятимуть до закладу через різні входи, а в разі інфікування когось із школярів та вчителів навчання знову буде дистанційним, розповіла директорка департаменту освіти та науки Одеської мерії Олена Буйневич.

Вона зазначила, що учні 1-4 класів не будуть носити маски в навчальних закладах. Натомість, якщо Одеса потрапить до "помаранчевої" зони поширення COVID-19, вчителям замість масок планують закупити щитки.

Буйневич також запевнила: у разі підозри захворювання учнів чи вчителів на COVID-19 школу закриватимуть на два дні для дезінфекції приміщення.

Якщо ж захворювання підтвердять, усіх, хто контактував з інфікованими, відправлять на двотижневу ізоляцію. А школа перейде на дистанційне навчання.

Читайте також: За минулу добу COVID-19 підтвердили у 212 мешканців Одеської області

Директорка департаменту освіти та науки наголосила, що всі класи розділили на паралелі. До приміщення школи діти будуть заходити в різний час та через різні входи. Там школярів зустрічатимуть вчителі та супроводжуватимуть до кабінетів. Батьки під час карантину потрапити до навчального закладу не зможуть.

"За всі прийоми заходять абсолютно всі паралелі. Це є доречним й розумним рішенням, оскільки дозволяє ще й у різний час завершувати уроки. Діти будуть у різний час відвідувати туалетні кімнати, харчоблоки. До того ж менша кількість дітей буде пересуватися коридорами школи під час перерв," — пояснила Буйневич.

Додамо, якщо підвищена температура — це норма для дитини, або школяр має сезонну алергію та хронічні проблеми зі здоров'ям, батьки повинні надати відповідні медичні довідки.

Нагадаємо, 27 серпня затвердили новий поділ міст за епідемічними зонами. До "червоної" зони увійшло місто Ізмаїл та залишилося місто Біляївка. До “помаранчевої” зони поширення COVID-19 потрапили місто Чорноморськ, Болградський, Овідіопольський і Тарутинський райони Одеської області.

У "жовтій" зоні опинилися: міста Одеса, Білгород-Дністровський, Подільськ, Теплодар Южне, а також Арцизький, Березівський, Біляївський, Іванівський, Ізмаїльський, Лиманський, Подільський, Савранський та Саратський райони Одеської області.

Читайте також

На початок