В Одесі зросла кількість захворювань на ГРВІ

В Одесі зросла кількість захворювань на ГРВІ

В Одесі зросла кількість захворювань на ГРВІ
Лікар та пацієнт. Фото: Суспільне Одеса

Щодня в одеську міську інфекційну лікарню надходить від 20 до 35 пацієнтів з гострими респіраторними вірусними інфекціями. Як змінилася динаміка захворювань з початку осені та що наразі з COVID-19 — дізнавались кореспонденти Суспільного.

Кількість хворих на гострі кишкові інфекції в Одесі зменшилася, проте зросла кількість хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції. Директорка міської інфекційної лікарні Світлана Лаврюкова відзначає, що ситуація стабільна. Серед пацієнтів лише люди похилого віку, а от молоді немає, зазначила лікарка:

"Кількість хворих, які потрапляють в інфекційну лікарню з гострими респіраторними вірусними інфекціями та коронавірусною інфекцією, дещо збільшилася. Ось щоденно в лікарню надходять від 25 до 35 пацієнтів. У різні дні по-різному. Кількість хворих на COVID-19 дещо збільшилася. На теперішній час в лікарні перебувають 27 пацієнтів з діагнозом COVID-19. Перебіг коронавірусної інфекції у цих пацієнтів важкий".

Зростання ГРВІ відзначила і директорка центру первинної медико-санітарної допомоги №3 Олена Колоденко:

"Останні два, можливо вже три тижні спостерігаємо постійне збільшення кількості людей, які хворіють на гострі респіраторні вірусні захворювання. У тому числі COVID-19. Ми робимо тестування і підтверджуємо випадки ковіду. Але ситуація не є критичною. Вона є звичайною для цього сезону, для нашого регіону".

Також Олена Колоденко зазначила, що головний біль та погане самопочуття — це привід звернутися до сімейного лікаря і визначити план дій. Якщо людина працює, то не бажано йти на роботу, аби не розповсюджувати будь-яку вірусну, респіраторну інфекцію.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок