Обставини смерті мобілізованого з епілепсією з Одещини розслідуватиме прокуратура

Обставини смерті мобілізованого з епілепсією з Одещини розслідуватиме прокуратура

Обставини смерті мобілізованого з епілепсією з Одещини розслідуватиме прокуратура
Померлий від епілепсії житель Шираяєво Борис. Джерело: "Інтент"

Прокурори перевіряють обставини мобілізації та надання медичної допомоги жителю смт Ширяєво Одеської області, який помер після прибуття до військової частини від нападу епілепсії.

Про це повідомили у Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Південного регіону.

Слідчі СП відкрили кримінальне провадження через можливе недбале ставлення до військової служби представників Березівського ТЦК та СП Одеської області.

Під час досудового розслідування правоохоронці перевіряють законність призову на військову службу померлого жителя смт Ширяєво з урахуванням стану його здоров’я.

Голова Одеської ОВА Олег Кіпер також прокоментував смерть мобілізованого. Він пообіцяв дочекатися офіційних результатів слідства, а також зазначив, що "усі винні мають бути покарані".

Про смерть Бориса повідомили місцеві пабліки. Військкоми мобілізували людину з інвалідністю з дитинства. Пізніше у військовій частині у нього стався напад епілепсії та він помер. Борис був місцевим добряком, якого знало все село, та працював на ринку. Чоловіку було 29 років, повідомили в "Інтент" з посиланням на місцевих жителів.

У територіальний центр комплектації та соціальної підтримки у смт Ширяєво Одеської області коментувати обставини смерті місцевого жителя після мобілізації відмовились.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок