В Одесі винесли вирок батьку, який 1,5 року не годував достатньо сина, через що той потрапив до лікарні

В Одесі винесли вирок батьку, який 1,5 року не годував достатньо сина, через що той потрапив до лікарні

В Одесі винесли вирок батьку, який 1,5 року не годував достатньо сина, через що той потрапив до лікарні
16-річний підліток, якого забрали до лікарні через недостатнє харчування, Одеса, 2021 рік. Фото: ГУ НП в Одеській області

В Одесі суд виніс вирок щодо чоловіка, який півтора року не годував достатньо власного сина, через що той потрапив до лікарні з анорексією. Про це стало відомо з вироку Приморського районного суду Одеси.

В ньому зазначено, що батько 16-річного підлітка з інвалідністю з релігійних міркувань півтора року значно обмежував у харчуванні. Зокрема, він виключив з раціону дитини м`ясні, молочні та рибні продукти, вважаючи, що це допоможе вилікувати психічний розлад.

"Він втратив більш ніж половину маси тіла та був доведений до вкрай тяжкого стану здоров`я, а також зазначений тяжкий розлад здоров`я, внаслідок відсутності достатнього харчування, значно вплинув і на психічний стан неповнолітнього, посилив психічні порушення, які й без того були у дитини", — йдеться у вироку суду.

19 липня 2021 року хлопця забрали до лікарні з такими діагнозами: втрата більш ніж половини маси тіла, синдром дегідратації, анорексія третьої ступені, гіпотрофія та білково-енергетична недостатність.

За даними судового вироку, чоловік свою вину визнав. Йому присудили рік випробувального терміну, протягом якого він повинен періодично з`являтися для реєстрації та повідомляти уповноважений орган про зміну місця проживання чи роботи.

Що відомо

  • 19 липня 2021 року до одеської лікарні госпіталізували 16-річного хлопця, у якого медики діагностували зневоднення та дефіцит ваги. За словами батька хлопчика, він вважав, що його хворий син потребує "духовного лікування", вираженого в харчових обмеженнях, пояснили в поліції. Чоловік звернувся до лікарів після того, як хлопець не зміг пити воду.
  • Після цього у службі у справах дітей Одеської міськради заявили, що мають намір забрати з сім’ї хлопця.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок