Військового комісара Одещини усунули від виконання обов'язків — ОК "Південь"

Військового комісара Одещини усунули від виконання обов'язків — ОК "Південь"

Військового комісара Одещини усунули від виконання обов'язків — ОК "Південь"
. Військовий комісар Одеської області Євген Борисов. Фото: "Одеса-медіа".

Начальника Одеського обласного терцентру комплектування та соцпідтримки Євгена Борисова усунули від виконання обов'язків: щодо нього проводиться службова перевірка. Про таке повідомили 30 квітня в оперативному командуванні "Південь".

"Звинувачення у корупції чи незаконному збагаченні на адресу одного з начальників територіального центру комплектування та соціальної підтримки шкодять високому рівню довіри до Збройних Сил України та дискредитують важливий сьогодні процес мобілізації", — зазначили у командуванні.

Щодо військового призначили службову перевірку:

"Командуванням призначено не просто службову перевірку, а й профільну за напрямками відповідних структур, посадовця усунуто на цей час від виконання службових обов’язків, а результати перевірки буде доведено суспільству на знак підтвердження принципів демократії, верховенства закону і гласності в діяльності Збройних Сил України".

В ОК "Південь" закликали дочекатись результатів перевірки компетентними органами, а в разі її підтвердження, не ототожнювати дії окремих персоналій з усією армією.

Що відомо

Раніше у медіа поширили інформацію про те, що нібито Борисов їздить на автівці преміумкласу вартістю 250 тис. доларів, відпочивав в Іспанії під час повномасштабної війни, а на його матір оформлена вілла в цій країні.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок