Депутат Одеської міськради переїхав до Росії та виступив у проєкті Віктора Медведчука — ЗМІ

Депутат Одеської міськради переїхав до Росії та виступив у проєкті Віктора Медведчука — ЗМІ

Депутат Одеської міськради переїхав до Росії та виступив у проєкті Віктора Медведчука — ЗМІ
. Богдан Гіганов. Фото: НВ

Чинний депутат Одеської міськради Богдан Гіганов після початку повномасштабного вторгнення переїхав до Росії. Також він брав участь у проєкті Віктора Медведчука, де проголошував проросійські наративи. Про це пише "Радіо Свобода" із посиланням на розслідування "Схем".

Інформацію про те, що Богдан Гіганов в Росії, автору матеріалу надали джерела журналістів в оточенні Віктора Медведчука. Держприкордонслужба не надала інформації про перетин ним державного кордону, написано в матеріалі.

Як пише автор, депутат мав неоднозначну позицію щодо Росії. 26 лютого 2022 року Богдан Гіганов на вже видаленій сторінці в фейсбук закликав Зеленського "збити пиху" і просити у Путіна "паузу", "якщо потрібно – на колінах". Однак наступного дня Гіганов уже постав перед публікою як український волонтер біля мішків із крупою та підписом: "Разом ми сила! Тільки перемога!". У лютому 2023 року він виступив у проєкті Віктора Медведчука, де заявив, що "Єдиним безпечним місцем, що дозволяє сховатися від білетів в окопи, стала Росія".

До початку повномасштабного вторгнення Богдана Гіганова у 2019 році бачили у програмі "60 хвилин" Ольги Скабєєвої. Темою передачі стали Україна та США. Депутат заявив, що у 2014 році європартнери "розвели Україну та привели її до того стану, в якому вона сьогодні перебуває".

На платформі руху ЧЕСНО Богдана Гіганова внесли до списку державних зрадників. Його звинувачують у системній проросійській пропаганді, участі в пропагандистських ток-шоу та закликах до капітуляції.

Що відомо

У 2015 Гіганова обрали депутатом Одеської міської ради 7 скликання від “Опозиційного блоку”. Він був членом постійної депутатської комісії з питань планування забудови території, міського дизайну та архітектури. З 2020 року Гіганов депутат Одеської міської ради від ОПЗЖ.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок