На Одещині запрацювали понад 20 нових морських терміналів

На Одещині запрацювали понад 20 нових морських терміналів

На Одещині запрацювали понад 20 нових морських терміналів
. Корабель біля пірсу. Фото: Олександр Курбаков

На Одещині побувала посол США Бріджит Брінк та європейські партнери, які обговорили перші результати запуску додаткових портових потужностей. Одним з яких є запуск нових морських терміналів. Загалом Дунайські порти в 2022 році перевалити понад 16 мільйонів тонн вантажів, що втричі більше, ніж довоєнний час. Про це 26 квітня повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

За його словами, на Одещині запрацювали понад 20 нових морських терміналів. Також у регіоні опрацювали нові технології перевантаження з використанням плавкранів, мобільних перевантажувачів, ліхтерів, суден-накопичувачів, в якості плавучих складів, інших засобів. Також побудували нові тимчасові склади, обладнані ваги, лабораторії тощо. Крім цього, відновили залізничне сполучення – дільниця Басарабяска – Березино, якою вантажі швидше доставлятимуть до портів.

Попри те, що порти Ізмаїл, Рені, Усть-Дунайськ залучили всі можливі потужності, вони потребують модернізації та будівництва нових терміналів і днопоглиблення на суму не менше 120 мільйонів доларів.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок