На Одещині благодійники зможуть безоплатно підключити акумуляторні батареї

На Одещині благодійники зможуть безоплатно підключити акумуляторні батареї

На Одещині благодійники зможуть безоплатно підключити акумуляторні батареї
. Олександр Прохоров, регіональний менеджер проєкту Ukraine to power на Півдні України; Андрій Гладкий, координатор проєкту Ukraine to power. Фото: Медіацентр Україна – Одеса

На Одещині, а також в інших областях півдня, розпочався проєкт "Ukraine to power", який дозволяє безоплатно підключити акумуляторні батареї. Спершу їх планують встановлювати в лікарнях та дитячих садочках. Про це 18 квітня на брифінгу у Медіацентрі Україна —  Одеса розповів менеджер проєкту Олександр Прохоров.

Представник проєкту зазначили, що перші такі системи були встановлені в Хмельницькій області — в лікарні міста Нетішин та у дитячих садочках. Коли необхідність в акумуляторних батареях зникне, то їх можуть передати туди, де вони будуть потрібні.

“Це портативна мобільна система у вигляді візочка, в ній встановлений перетворювач на 3 кВт/годин, і також додаються акумуляторні батареї, їх можна перетворити на 3-7 кВт./годин. Система себе добре зарекомендувала. На періоди відключень лікарні під’єднали лабораторії, апарати штучної вентиляції легенів тощо. В дитячих садочках встановили системи, щоб забезпечити живлення теплових котлів, які не можуть працювати без електроенергії”, — пояснив координатор проєкту Андрій Гладкий.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок