До Одеси прибув мер Венеції

До Одеси прибув мер Венеції

До Одеси прибув мер Венеції
Мер Венеції Луїджі Бруньяро і мер Одеси відкривають вказівник на пам’ятному знаку містам-побратимам на Думській площі. Фото: Суспільне Одеса

Одесу 14 квітня відвідав мер Венеції Луїджі Бруньяро. Разом з міським головою Одеси Геннадієм Трухановим він підписав "Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері збереження та розвитку культурної спадщини між містами Одеса та Венеція", повідомила кореспондентка Суспільного.

"Ми бачили цю війну, ми з повагою відносимся до вашого народу, до одеситів. Ми вирішили підписати угоду про побратимство двох міст. Ми чекаємо на закінчення конфлікту , але у цю хвилину міркуємо, як можна допомогти розвитку Одеси. Одеса дуже схожа з Венецією. Ми маємо дуже довгу роботу, досвід виконувати реставрації і ми допоможемо у цій справі Одесі. Ми міркуємо не тільки про культурну спадщину, а розраховуємо допомогти у розвитку порту", — сказав мер Венеції.

Також Луїджі Бруньяро повторно відкрив вказівник Венеції на пам’ятному знаку містам-побратимам на Думській площі. Табличку додали до пам’ятного знаку 2 вересня 2022 року під час святкування Дня міста.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок