Українське Дунайське пароплавство планує модернізувати флот

Українське Дунайське пароплавство планує модернізувати флот

Українське Дунайське пароплавство планує модернізувати флот
Плавкран Українського дунайського пароплавства. Плавкран Українського дунайського пароплавства. Фото: Українське дунайське пароплавство

За три-чотири роки Українське Дунайське пароплавство хоче модернізувати 34 буксирів і самохідних суден, а також побудувати більше 20 барж зі старих ліхтеріврізновид баржі. Про це в ефірі "Українського радіо. Одеса" розповів Суспільному генеральний директор УДП Дмитро Москаленко.

За його словами, флоту і двигунам дунайського пароплавства вже понад 60 років і вони не відповідають сучасним екологічним вимогам.

"Для УДП модернізація тягового флоту — це майже екзистенційне питання. З урахуванням всіх екологічних обмежень в Європейському Союзі щодо старого флоту, котрі запроваджуються з року в рік, може статися так, що досить скоро для пароплавства можуть закрити ріки Європейського Союзу, так як флоту, його двигунам вже понад 60 років і він повністю не відповідає сучасному екологічним вимогам по рівню викидів шкідливих речовин в атмосферу", — розповів Дмитро Москаленко.

Програма модернізації флоту дунайського пароплавства на найближчі три-чотири роки зараз в стадії розробки, повідомив Москаленко. Але вже відомо, що компанія за цей час хоче модернізувати 34 одиниці тягового флоту і побудувати більше 20 барж з використанням старих ліхтерів, які не задіяні у виробничому процесі.

"Ми вже маємо чітке бачення першого етапу, на якому збираємося взяти чотири самохідні судна і модернізувати їх на австрійській верфі, на якій вони були побудовані", — сказав гендиректор УДП.

Баржі, за словами Москаленка, будуть робити на Кілійському судоремонтому заводі. В цьому році планують випустити вісім одиниць. Інший флот модернізують на верфі в Австрії, УДП веде з нею переговори щодо партнерства.

ВІн додав, що на повну модернізацію парку флоту УДП знадобляться чимальні кошти, тому компанія хоче залучити інвестиції від міжнародних донорів.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок