Проводжали оплесками: в Одесі попрощалися з відомим актором та телеведучим

Проводжали оплесками: в Одесі попрощалися з відомим актором та телеведучим

Проводжали оплесками: в Одесі попрощалися з відомим актором та телеведучим
. Євген Бубер. Фото: Одеський академічний музично-драматичний театр імені В. Василька

В Одесі 3 квітня простилися із заслуженим діячем мистецтв та актором Євгеном Бубером. Прощальна церемонія відбулася в Українському музично-драматичному театрі імені Василя Василька, де Євген працював останні три роки.

Євген Бубер з 2022 року лікував рак легенів третьої стадії та проходив хіміотерапію. 31 березня через хворобу актор пішов із життя, йому було 52 роки. Провести актора в останню путь прийшли родичі, близькі та колеги.

"Це неймовірно талановита людина, він був і ведучим на телебаченні, його багато знали одесити, коли він проводив весілля, концерти. Насправді він був радником не лише моїм, а всього театру. До нього завжди підходила молодь, він завжди знаходив якісь хороші, розумні слова", — розповіла директорка Українського театру Юлія Пивоварова.

Під час церемонії діяв формат відкритого мікрофону. Вірші Ліни Костенко прочитав Віктор Раду, який колись працював під керівництвом померлого в Театр юного глядача.

"Людина нібито не літає, а крила має. Це про Женю, Євгена Борисовича, нестерпно боляче втрачати людину, яка була частиною твого життя, твого рідного театру", — сказав Віктор Раду.

Прийшла попрощатися з другом журналістка та поетеса Тетяна Милиімко. Каже, бачила Євгена востаннє перед тим, як він потрапив до реанімації.

"Його аналізи погіршувалися, а він збирав людей навколо і говорив, що він щасливий і що він дуже любить свою дружину Марину, що саме вона його зробила таким щасливим. Говорив багато про любов і так, що ніхто не зможе говорити про любов. Тобто це була така людина, яка повністю охоплювала і дарувала всім навколо, це найцінніше почуття — почуття любові", — розказала Тетяна Милимко.

Проводжали оплесками: в Одесі попрощалися з відомим актором та телеведучим
Церемонія прощання з одеським актором та телеведучим Євгеном Бубером в Українському театрі. Фото: Одеська міська рада

Олексій Агопян згадує про друга:

"Це була така людина, яка могла бути другом для всіх. Дивовижна властивість душі. Він з перших хвилин викликав довіру до себе, відчувалося ніби ти його давно знаєш. Важко говорити, оскільки коли йдуть такі люди, йде частина самого себе. А я б навіть сміливо сказав, що йде частина Одеси. Женя асоціювався з Одесою, це був справжній одесит з гарним почуттям гумору, високим інтелектом і великою душею. Тому, я думаю, для всіх, хто його знав, це велика втрата".

Проводжали оплесками: в Одесі попрощалися з відомим актором та телеведучим
Церемонія прощання з Євгеном Бубером, актором Українського театру в Одесі. Фото: Одеська міська рада

Євген Бубер народився 4 березня 1972 року. Закінчив Вище театральне училище ім. М.С. Щепкіна при Малому театрі за спеціальністю "актор драматичного театру та кіно".

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок