Біля одеської поліклініки чоловік чекав на захоплення Путіним міста

Біля одеської поліклініки чоловік чекав на захоплення Путіним міста

Біля одеської поліклініки чоловік чекав на захоплення Путіним міста
. Поліцейська машина. Ілюстративне фото: УНІАН

У Приморському районі Одеси біля поліклініки правоохоронці затримали 33-річного чоловіка, який публічно підтримував Росію. Про це 3 квітня повідомили в поліції Одеської області.

За даними слідства, чоловік розказував відвідувачам поліклініки в Приморському районі та перехожим про те, що очікує коли Росія на чолі з Путіним захопить Одесу та Україну загалом.

Затриманому повідомили про підозру за ч. 1 ст. 111-1Публічне заперечення громадянином України здійснення збройної агресії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України або публічні заклики громадянином України до підтримки рішень та/або дій держави-агресора, збройних формувань та/або окупаційної адміністрації держави-агресора, до співпраці з державою-агресором, збройними формуваннями та/або окупаційною адміністрацією держави-агресора, до невизнання поширення державного суверенітету України на тимчасово окуповані території України Кримінального кодексу України. До цього чоловіка судили за порушення громадського порядку.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок