В Одесі підпалили автомобіль адвоката, який захищав фігуранта справи Гандзюк

В Одесі підпалили автомобіль адвоката, який захищав фігуранта справи Гандзюк

В Одесі підпалили автомобіль адвоката, який захищав фігуранта справи Гандзюк
. УСІ

Група осіб підпалила автомобіль Mercedes-Benz S 500 у провулку Катаєва в Одесі. Власник автівки - адвокат Максим Болдін, який був захисником Ігоря Павловського - фігуранта у справі про вбивство Катерини Гандзюк. Інформацію про підпал на своїй сторінці у Facebook повідомила очільниця Всеукраїнської професійної спілки адвокатів України Надія Корінна.

"За нашим попереднім висновком це пов'язано з його адвокатською діяльністю. Це ж яке треба було мати бажання помсти, щоб навіть не пожаліти людей, що живуть у сусідніх будинках", - написала адвокатка.

Вона також оприлюднила скріншоти з камери спостереження, на яких видно момент займання автівки.

Суспільне Одеси звернулося за коментарем до речниці Національної поліції в Одеській області Любові Гордієвської. Вона наголосила, що стрілянини не було, але підтвердила, що на місці працює поліція. Речниця відмовилася давати будь-які інші коментарі, пояснивши, що це може завадити слідчим діям.

Гордієвська пообіцяла, що, як тільки отримає дозвіл на публікацію інформації, оприлюднить її на офіційному сайті. За її оцінками, це станеться не раніше 12 червня.

Відео з інцидентом опублікували очевидці на Ютуб-каналі Slimo.shimmer.

На відеозаписі чутно, як очевидиця, яка знімала інцидент на камеру, каже, що люди, як підпалили автомобіль, були "у формі". Також вона сказала, що згоріла автівка “юриста Максима”. На відео також чути постріли.

Про те, що автомобіль належить юристу Максиму Болдіну, написало видання "Думська". Там зазначили, що їм вдалося зв'язатися з Болдіним, той підтвердив, що горіла його автівка.

"Це машина моєї мами, але пересуваюсь на ній я. Підпалили прямо під офісом, поліція вже затримала підозрюваного. Це однозначно спроба залякати мене. Але з якого саме приводу - з'ясує слідство, я це поки що прокоментувати не можу", - цитує Болдіна видання.

В Одесі спалили автомобіль адвоката, очевидці повідомили про стрілянину
В Одесі спалили автомобіль адвоката, очевидці повідомили про стрілянину. УСІ

В Одесі спалили автомобіль адвоката, очевидці повідомили про стрілянину
В Одесі спалили автомобіль адвоката, очевидці повідомили про стрілянину. Думська

Зазначимо, Максим Болдін - колишній депутат Одеської міської ради, очолював юридичний департамент мерії. Також Болдін був захисником Ігоря Павловського, який фігурує у справі про вбивство херсонської чиновниці та громадської діячки Катерини Гандзюк. Зараз він очолює Вищу ревізійну комісію адвокатури, працює керуючим партнером юридичної компанії.

Новина буде оновлюватися.

Читайте також

На початок