Одесит подав до суду на рішення виконкому з встановлення тарифів на паркування

Одесит подав до суду на рішення виконкому з встановлення тарифів на паркування

Одесит подав до суду на рішення виконкому з встановлення тарифів на паркування
. Фото: Pixabay

Одесит подав до суду позов, в якому він не погоджується з рішенням виконавчого комітету міськради про встановлення загального тарифу паркування для двох видів майданчиків. Про це йдеться у матеріалах справи Одеського окружного адміністративного суду.

Одесит, який звернувся до суду, є головою координаційного комітету Громадської спілки "Асоціація автомобілістів Одеської області". Чоловік має на меті захищати права автовласників. Він звернувся до суду через рішення виконавчого комітету Одеської міської ради №156 від 28 липня 2022, яке вважає протиправним.

У матеріалах справи зазначено, що прийняте рішення встановило загальний тариф для двох видів паркувань: відведених та спеціально обладнаних майданчиків. Це не відповідає вимогам постанов Кабінету Міністрів України №258, №1306, №1342.

"Розрахунок тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування на території міста Одеси, який став підставою для прийняття оскаржуваного рішення виконано тільки щодо відведених майданчиків для платного паркування, а тому прийняття в рішенні 156 єдиного тарифу на майданчиках для платного паркування, які включають спеціально обладнані майданчики, є протиправним та нечинним", — вказано в справі.

Також одесит додав, що офіційна інформація про відсутність у місті спеціально обладнаних місць для платного паркування ніде не опублікована. Крім того, чоловік не погоджується зі зменшенням кількості майданчиків.

"Рішення щодо визначення 70 майданчиків платними в місті Одесі не приймалось, а тому позивач вважає розробником проєкту, ТОВ "НВЦ «Економінформ" безпідставно, протиправно та необґрунтовано зменшено кількість майданчиків з 1409 до 70 з рішення №5286-VI, що необґрунтовано збільшило тариф на такі послуги. Тим більше, що рішення 156 прийнято без прив`язки до конкретної адреси та може використовуватись на всіх майданчиках з рішення №5286-VI", — зазначено в документі.

Справу планують щодо тарифів на паркування в Одесі планують розглянути 6 березня об 11:00.

Читайте також

  • В Одесі водії зможуть оплачувати паркування через QR-код
  • В Одеській області за ніч на одній з трас вкрали 28 дорожніх знаків
  • Підвищення цін на паркування в Одесі: що зміниться та як це вплине на бюджет міста

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок