На Одещині чоловіка судитимуть за психологічне насильство над дружиною

На Одещині чоловіка судитимуть за психологічне насильство над дружиною

На Одещині чоловіка судитимуть за психологічне насильство над дружиною
. Поліцейська машина. Ілюстративне фото: УНІАН

62-річний чоловік із Шабівської громади на Одещині систематично вчиняв психологічне насильство над 60-річною дружиною, за що на нього тричі складали адміністративні матеріали. Про це 16 лютого повідомили в поліції Одеської області.

За даними слідства, чоловік залякував дружину фізичною розправою та погрожував спалити будинок, у якому подружжя разом проживає. Після попередніх випадків підозрюваного зобов'язали сплатити штраф та попередили про кримінальну відповідальність.

Внаслідок чергової сварки правоохоронці розпочали провадження за статтею 126-1 Кримінального кодексу України.Домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства щодо подружжя чи колишнього подружжя або іншої особи, з якою винний перебуває (перебував) у сімейних або близьких відносинах, що призводить до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров’я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілої особи Чоловіку загрожує покарання громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років.

Читайте також

  • В руках 15-річної дівчини на Одещині вибухнув невідомий предмет
  • До 5 років за ґратами засудили чоловіка, який переконував працівників СБУ в тому, що Одеська область — частина Росії
  • Ексочільнику миколаївської прокуратури, якого звинувачують у держзраді, продовжили термін тримання у СІЗО

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок