За порт в Одеській області сплатили понад 240 млн гривень

За порт в Одеській області сплатили понад 240 млн гривень

За порт в Одеській області сплатили понад 240 млн гривень
. Морський торговельний порт "Усть-Дунайськ". Фото: Олександр Славський

Морський порт "Усть-Дунайськ" у місті Вилкове Одеської області приватизували за 241 млн 200 тис. гривень. Переможцем аукціону стало товариство з обмеженою відповідальністю "Еліксир Україна". Про це 13 лютого повідомив керівник регіонального відділення Фонду держмайна України Олександр Славський.

ТОВ "Еліксир Україна" провело оплату у розмірі 201 000 300 грн та ще 40 200 060 грн ПДВ, зазначив Славський. Переможець аукціону є офіційним представником "Elixir Zorka" і займається реалізацією комплексних мінеральних добрив в Україні, йдеться на сайті компанії.

До 21 лютого компанія має укласти попередній договір купівлі-продажу та після матиме ще 60 робочих днів на укладання нотаріального договору.

3 березня запланований аукціон порту ЄМК ДП "Білгород-Дністровський МТП", стартова ціна якого становить 187 млн грн.

Що відомо

Аукціон з продажу морського торговельного порту "Усть-Дунайськ" відбувся 17 січня. Стартова ціна була 60 014 678 грн. У вартість входить 15 суден, чотири плавпричали, шість транспортних засобів та нерухоме майно. За даними Олександра Славського цей порт був одним з найменших морських, але коли серед всіх українських портів можуть повноцінно працювати лише порти на Дунаї, то цей працює більше, ніж в останні роки, але стан майна тут не дозволяє отримувати більшого.

За січень-вересень 2022 року “Усть-Дунайськ” отримав 848 000 грн чистого прибутку. За січень-листопад він сплатив понад 9 млн грн податків до бюджетів усіх рівнів, повідомили у ФДМУ.

Читайте також

  • До порту Одещини вперше за часи незалежності привезли цитрусові
  • Одеса отримала 82 генератори великої потужності для критичної інфраструктури
  • Другий порт на Одещині виставили на приватизацію, стартова ціна — 187 мільйонів

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок