В 2023 році в Одесі планують побудувати два бювети: де саме

В 2023 році в Одесі планують побудувати два бювети: де саме

В 2023 році в Одесі планують побудувати два бювети: де саме
Один з одеських бюветів. Джерело: omr.gov.ua

Два бюветні комплекси можуть з'явитися в Одесі у 2023 році. Про це йдеться в міській програмі охорони й поліпшення стану навколишнього природного середовища, зміни до якої внесли на сесії 8 лютого.

Бювети хочуть збудувати в Суворовському районі. На сесії міськради директорка департаменту екології Марина Савченко повідомила, що в цьому районі є тільки один бювет і цього замало.

Нові бювети з'являться на території зелених зон: в парку Ентузіастів і в сквері "Зоряний". На будівництво першого в програмі закладено 8,3 мільйона гривень на два роки, на другий — 3,7 мільйона.

Наразі в Одесі є 16 бюветних комплексів. За словами заступника міського голови Сергія Тетюхіна, цієї кількості для міста замало, особливо в умовах війни.

"Ризики в тому, що у нас є одне джерело постачання питної води до міста Одеса, тому нам потрібно резервувати ці джерела. Тому два бюветних комплекси в Суворовському районі — вони просто необхідні, щоб, наприклад, якщо буде новий удар по нашій інфраструктурі, люди елементарно могли отримати питну воду", — сказав на сесії Тетюхін.

Також на сесії повідомили, що планують цього тижня обладнати генераторами всі одеські бювети. 16 генераторів закупили за кошти уряду Німеччини, ще три передав уряду Італії.

Читайте також

  • В Одесі планують відремонтувати військкомат за понад 14 мільйонів гривень
  • Депутати Одеської міськради провалили голосування за двох заступників мера
  • Одеса отримала 82 генератори великої потужності для критичної інфраструктури

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок